Ana Sayfa » Web » Webmaster » Webmasterler için Sitelerinden Para Kazanma Yöntemleri

Webmasterler için Sitelerinden Para Kazanma Yöntemleri

Her webmasterin bildigi gibi birinci alternatifiniz pek tabii ki google adsense, adsense paid to click mantigiyla ödeme yapiyor yani tik basina ödeme, bu sistemin diger alternatifleri türk sponsorlar olarak reklamstore, hepsiburada ve adtech, ancak bu sistemde google adsense kadar iyi meblaglar kazandirmiyor, bu sistemler ancak paid to click yönteminde adsense'ye alternatif olarak kullanilabilir.

Ayrica sitesine pop_up veya splash reklam koyacaklar içinse türk sponsorlar olarak koçtekpopup ve medeareklam 1k gösterim basina 3-4 ytl arasi günlük ücret ödeyebiliyor, ilk basta iyi para kazandiracakmis gibi gelse de sitesinde pop-up veya splash çikan web site sahiplerinin ziyaretçileri birkaç haftadan sonra muhakkak azalacaktir, bunun da böyle bir eksisi var.

Diger bir yöntemse hiti 10k+ üzeri olan web sitelerinin banner veya text olarak reklamlar almasi ortalama 10k hiti olan bir site 468*60 lik bir banner reklamla ayda ortalama 50-70 lira alabilir,reklam sayisini her arttiginda bu gelirinde o oranda artacagini söylememe gerek yok sanirim.

Kisaca webmasterlerin sitelerinden gelir elde etmesinin alternatifleri böyle,tüm webmasterlere emeklerinin karsiligini almalari dilegiyle, bol kazançlar...

Yazar Hakkında

Murat YILMAZ

Google Plus

Makale Sayısı : 15

Webmasterler için Sitelerinden Para Kazanma Yöntemleri

11 yorum
yorumekle yorumekle Toplam 3 Yorum Yapılmış. Sizde yorum yazmak ve soru sormak için bu linki takip edin. -Forum sayfasına yönlendirileceksiniz-

Yorumlar